Dianabol

59,90

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Hi-Tech Pharmaceuticals Dianaboli eelised
Ehita Lean Muscle
Säilitage lihasmass
Looduslik heakskiitmata aineline proboolik
Lihase ja jõu püsiv kasv
Toode annab teile võimsa koostisosade kombinatsiooni, mis aitab teil lihasmassi kasvatada ja keharasva kaotada. Uus kuningas Dianabol ei ole enam ravim ja seda saab Hi-Tech Pharmaceuticalsilt. Dianabol pärsib või blokeerib rikkesignaale ja hoiab teie raskelt teenitud lihased puutumata. Seda soovivad kõik kulturistid ja sportlased. Ja kuna need rajad ei ole hormonaalsed, siis mehhanismide kaudu, mis annavad püsivat lihaste ja jõu kasvu.

Mis on Dianabol?
Hi-Tech Pharmaceuticals Dianabol on ProHormone, mitte anaboolne steroid. Kasutajad võtavad Dianaboli, et aidata kasvatada lihasmassi ning säilitada lihaste ja jõu kasvu. Paljud Dianaboli kasutajad eelistavad seda virnastada teiste ProHormonidega nagu 1-Testosteroon, Superdrol või Anavar. Dianaboli või mis tahes ProHormone’i võtmisel soovitame kasutajatel alati võtta ka PCT ja maksa tugi.


Teenuse suurus: 1 tablett
Portsjonid konteineri kohta: 60

Patenteeritud segu Explotabi ja Extend-Rx tehnoloogiaga: 575mg
Dioscorea Makino 50-67: 1 ekstrakt (risoom ja õhust osad) (standardiseeritud 6-keto-diosgeniinile, spirostanoolsaponiinidele, furastanoolsaponiinidele, 5a-hüdroksülaxogeniinatsetaadile, 5R-Spirost-4-een-3, 6-dioolile) Rhaponticum Carthamoides 100: 1 ekstrakt (risoomid), Ajuga Turkestanica ekstrakt (kogu taim), 5-metoksü-7-isoflavoon, 7-isopropoissoflavoon, 3B-hüdroksü-5-androstadien-17-oonatsetaat, 3B-hüdroksü-5-androstadiin -17-oon, androsteroon, 3B-hüdroksü-1-4-androstadien-17-oon.

Muud koostisosad: muud koostisosad: mikrokristalne tselluloos, dekstroos, naatriumtärklisglükolaat, Explotab, hüdroksüpropüülmetüültselluloos, magneesiumstearaat, steariinhape, ränidioksiid, FD & C Blue # 1, FD&C Red # 40.Hi-Tech Pharmaceuticals Dianabol | 60 tabletti

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Please Login To Download Attachment

Vendor Information

  • Vendor: TERVIS
  • No ratings found yet!